БУДІВНИЦТВО

Технологія будівництва

Монолітне будівництво сьогодні – найперспективніше з існуючих технологій зведення будівель. Житловий комплекс “Мистецькі Ворота” будується за монолітно-каркасною технологією, яка передбачає несучі монолітні елементи, а зовнішні стіни з газоблоку. Будинки зводять точково, навіть в умовах обмеженої міської забудови, оскільки для цього не потрібно ні під’їзних шляхів, ні важкої кранової техніки. Перевагами монолітно-каркасної технології серед інших є:

  • вільне планування, великий крок несучих конструкцій, що дозволяє отримати кімнати більшої площі;
  • можливість для проектування кухонь площею 12-16 м², просторих холів, великих лоджій;
  • витрати тепла на опалення монолітно-каркасного будинку в порівнянні з панельним нижче на 20-30% за рахунок безщільової конструкції стін, більшої глибини приміщень та утеплення зовнішніх стін мінеральною ватою шириною 15 см.;
  • монолітно-каркасні будівлі більш довговічні, адже проектний термін їх експлуатації не менше 200 років;
  • квартири в таких будинках не застаріють морально протягом найближчих десятиліть: нічого кращого для багатоповерхової забудови поки що не придумано

Комфортне життя

Зручний пандус для дитячих та інвалідних колясок

Якісне оздоблення під’їздів

Оздоблення фасадів із застосуванням енергозберігаючих технологій та утеплення мінеральною ватою

Сучасний комфортний ліфт вантажопідйомністю 1000 кг відомого світового виробника, посадка з відмітки землі

Наповнення квартири

Оздоблення квартири. З внутрішньо-оздоблювальних робіт, виконуємо чорнову штукатурку зовнішніх стін та цегляних поверхонь, окрім внутрішньої частини санвузла та робочої частини кухні.

Якісні вікна. П’ятикамерний енергозберігаючий метало-пластиковий профіль з двокамерним склопакетом. На лоджіях встановлюються панорамні вікна.

Опалення. Індивідуальне електричне опалення. Встановлюємо у кожну квартиру електричний котел та бойлер.

Комунікації. Водовідведення, водопостачання та електрика вводиться в квартиру. Встановлюємо лічильник на водопостачання та двохзонний лічильник для електроенергії .

Вхідні двері в квартиру броньовані з МДФ накладками.

Інфраструктура

Розвинена сфера послуг. Торгово-розважальний комплекс “Глобал”, банки, аптеки, авто та залізничний вокзал, перукарні, супермаркети, школи та дитячі садки біля будинку.

Зупинка громадського транспорту на відстані 200 метрів від житлового комплексу.

Зручні місця для паркування біля будинку, влаштування прибудинкової територіі з новим дитячим майданчиком.

Якщо хочеш більше дізнатися про хід будівництва, слідкуй за щомісячним фотозвітом в розділі “Новини” або у соціальних мережах “Facebook” та “Instagram”

Пролистать наверх