Уся правда про ЖК “Мистецькі Ворота”

Сьогодні ми розповімо вам про відомий житловий комплекс «Мистецькі Ворота», про підвалини інвестування, а можливо, і цілий «айсберг» з бетону та сталі. Чим же він відомий? За що ми платимо при купівлі квадратних метрів? Давайте розглянемо!

ЖК «Мистецькі ворота» – будь у центрі подій! Прекрасний вислів, оскільки усі сфери житомирської життєдіяльності сформувались навколо усім відомого ТРЦ «Глобал». Це оренда комерційних та житлових приміщень, розвинена інфраструктура у вигляді банків, магазинів, аптек, ресторанів, кінотеатрів, бізнес-центрів, шкіл та садочків, авто- та ж/д вокзалів і, звичайно ж, центральна вулиця міста, що веде у самісіньку столицю. Напевно, немає маршрутного транспорту чи тролейбусу, які не проїжджають повз цього місця.

Житловий комплекс розташований на другій лінії від вулиці Київської, поряд з архітектурною пам’яткою «Мистецькі Ворота». Це буде найвищий будинок у Житомирі. На сьогодні вже збудовано 12 поверхів конструктиву з 16-ти, ввести в експлуатацію плануємо у 1 кварталі 2021 року, також зауважимо, що будується одночасно 2-і секції і здаватися вони будуть одночасно.

Забудовником стала компанія, що цілком успішно побудувала й ввела в експлуатацію в Житомирі такі житлові комплекси як: «Полісся», «Перлини Корбутівки» й зараз втілює в життя новий будівельний проєкт – житловий квартал «Grand City Dombrovskiy».

Вартість квадратного метра відповідає технології будівництва і хоча монолітно-каркасний будинок і дорожчий у зведенні, але його надійність, довговічність, високий ступінь тепло- та звукоізоляції – це основні переваги відносно цегляних новобудов.

Багато людей при купівлі житла обирають нижчу вартість квадратного метра, не зважаючи на район розташування, систему теплозбереження та опалення будинку, не враховуючи платіжки за комунальні послуги в майбутньому та ще й ризикують обрати ненадійного забудовника.

Короткий опис переваг ЖК «Мистецькі Ворота» за рахунок яких ви заощадите в майбутньому:

  • надійність та довговічність будинку, технологія якого передбачає період експлуатації близько 200 років та гарантія на вузли та агрегати;
  • зовнішні та міжквартирні стіни у 300 мм з використанням зовнішнього утеплювача в 150 мм;
  • електролічильники «день/ніч», потужна лінія електропередач, що має другу категорію підключення;
  • індивідуальний електрокотел;
  • власна система водопостачання будинку;
  • відмінної якості енергозберігаючі вікна та вхідні двері.

Виглядає це просто цифрами, але на практиці ширина стіни та утеплювачанайбільша в місті серед конкурентів. Будинок повністю електричний, тому за обслуговування, трансфер та кубометри газу сплачувати не доведеться.

За рахунок сучасних лічильників ви маєте нічну тарифікацію та знижку в 50% по електроенергії, індивідуальний електрокотел та енергозберігаючі вікна. Якщо усі ці фактори об’єднати в одну місячну платіжку за комунальні послуги, сума буде значно меншою. А якщо різницю в платіжках порахувати за 12 місяців, то ми побачимо усю значимість енергозберігання. Список, що входить у вартість м2 досить великий і про нього можна дізнатися на відділі продажу. Не дарма кажуть, що за хороші речі потрібно платити.

Чудовою новиною від забудовника є фіксація ціни у гривнях, що унеможливлює вплив коливань іноземної валюти на вартість нового житла в ЖК «Мистецькі Ворота».

Надійність забудовника підтверджена на ділі, адже успішно та вчасно введено в експлуатацію житлові комплекси «Полісся» та «Перлини Корбутівки». Наявний повний пакет дозвільної документації на проведення будівельних робіт та підключення комунікацій в майбутньому. Також компанія співпрацює з «Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву», що вказує на проведення додаткових перевірок з боку держави.

Обирай надійного забудовника з відмінною репутацією! Не ризикуй, інвестуй правильно!

Уся правда про ЖК “Мистецькі Ворота”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх