ЖК «Мистецькі ворота» – фіксує ціну в гривні

ЖК «Мистецькі Ворота» – вигідна інвестиція у Ваше майбутнє! Це район енергійних та ділових людей, які цінують свій час та комфорт, а також тих, хто звик бути у центрі усіх подій нашого міста!

Окрім зручного та активного «ділового центру», ціна помешкання зафіксована у гривні, відносно іноземної валюти. Це надзвичайно вигідна та вдала інвестиція!

ЖК “Мистецькі Ворота”- це також сучасний дизайн будинку, комфортне планування, енергозберігаючі технології, використання екологічних матеріалів і безліч приємних бонусів. Зокрема, порівнюючи наш житловий комплекс з конкурентами, ми використовуємо 300 мм. газобетонний блок в конструктиві зовнішніх та міжквартирних стін, в системі утеплення будинку використовуємо не стандартні для усіх 100 мм.утеплювача мінеральної вати, а цілі 150 мм., що в майбутньому в парі з лічильником «День-Ніч» допоможе Вам заощадити на комунальних послугах і дасть чудову шумоізоляцію вашої квартири. Приємним бонусом при купівлі житла у комплексі «Мистецькі ворота» також стане котел та бойлер які вже входять в ціну квадратних метрів та ще багато іншого.

Ми співпрацюємо з «Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву», що розширює можливості кожної молодої сім’ї взяти участь у державній програмі та отримати власне помешкання!

Наш центр продажів знаходиться за адресою:вул. Київська, 104!

Телефонуйте просто зараз – (097) 44 66 777;

ЖК «Мистецькі ворота» – будь у центрі подій!

ЖК «Мистецькі ворота» – фіксує ціну в гривні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пролистать наверх